Vítejte v Bleakborough! V přístavním městečku na severu Eterivie. I přesto, že zdejší ulice jsou plné bahna a špíny, věčně zahalené v šedivém oparu a prší zde 280 dnív roce, sem stále proudí davy turistů a přistěhovalců. Městečko je proslulé svými kasíny a nevěstinci, které jsou opěvované po celé zemi. Ti, jež se rozhodnou tu zůstat,jsou většinou utečenci, bývalí kriminálníci, nebo otroci na útěku, kteří zde, na konci světa, kde je nikdo hledat nebude, chtějí zkusit začít žít nový život. A pak se tunajdou zbohatlíci, jež chtějí zkusit štěstí v kasínech, nebo mezi obchodníky s nejrůznějším zbožím. Bohužel, realita je stejně pošmourná a šedivá jako celé město.Jen málu z těch, co sem přijdou se splní to, co chtějí.Ženy často končí v nevěstincích a muži jako žebráci na ulici. V těch horších případech umřou hlady, nebo na nějakou nemoc.

Ovšem, jste-li alespoň trochu zdatní ve zlodějském řemeslu a štěstěnu nakloněnou k vaší straně, máte možnost získat místo u jednoho ze čtyř gangů, které vládnou městu. Tyhle gangy mezi sebou neustále vedou války o to, komu bude město patřit. Havrani, Rudí jezdci, Černí panteři a Bílý vlci, tak si říkají jednotlivé společenstva. Každé z nich je něčím vyjímečné a v každém platí jiné zákony a pravidla. Který z nich bude však natolik silný aby porazil ostatní a převzal kontrolu nad celým městem? A nebo najdou cestu k příměří o které se již léta usilovalo?REGISTRACE

14. února 2018 v 17:25 | Nora Metz |  Registration

PRO REGISTRACI JE NUTNÉ MÍT PŘEČTENÁ PRAVIDLA!
PROSÍM ZKONTROLUJ SI ZDE JESTLI TVůJ FACECLAIM, NEBO NICK, ČI JMÉNO NENÍ POUŽITO U JINÉ POSTAVY!


  1. Váš herní nick, pod kterým budete vystupovat na nonRPG chatu.

  2. Jméno a příjmení - Prosím neuvádějte SVÉ jméno a příjmení. Pokud máte problém s vybráním vhodného jména, zkuste některý z generátorů. (Např. zde)

  3. Věk Vaší postavy, pokuste se, aby fotka postavy seděla k věku a prostředí. [17-40 let]

  4. Faceclaim - Uveďte prosím faceclaim vaší postavy , a to jak jméno, tak i příjmení. (Faceclaim je reálná žijící postava, která propujčuje vzhled vaší nereálné postavě) Pokud si nejste jistí výběrem, mužete si nějakou postavu najít zde

  5. Pohlaví

  6. fotka nebo animace Vaší postavy. Posílejte takové lidi, kteří vypadají, jako by opravdu patřili do toho města a do té doby. To znamená, obzvlášť u žen, aby postava neměla na sobě přemíru make-upu, nebo příliš honosné šaty. (Vyjímkou jsou bohatí lidé z městské smetánky - ti si to dovolit mohou). Posílejte Nejlepé jednu fotku a nějaký gif, nebo jinou animaci. (Pokud nenajdete, nevadí, stačí dvě fotky)

  7. Povaha Napište špatné i dobré vlastnosti vaší postavy, nikdo není dokonalý a určitě se na nich dá najít aspoň jedna věc, která je na nich špatná. Můžete také napsat, co má vaše postava ráda, nebo co naopak nesnáší, nebo jaké má zvláštní zvyky atd. (min. počet slov 150)

  8. Vzhled zde rozepište, jak nejlépe umíte. Popište podrobně jak vaše postava po fyzické stránce vypadá. I zde prosím myslete na to, že nikdo není dokonalý a nikdo nevypadá jako model vystřižený z časopisu. Pokud uvedete i nějaké tělesné nedostatky, bude to jen dobře (min. počet slov 150)


  9. Historie Popište, jak a proč se vaše postava dostala do Bleakborough. Možností je spousta a fantazii se meze nekladou. (Min. počet slov 200)
  10. Máš přečtená pravidla?

Celou registraci zašli na email bleakborough@gmail.com
Jakmile bude tvůj profil hotov, zašleme ti na email upozornění. Na jednom z herních míst na tebe bude čekat někdo z hráčů, který s tebou odehraje první hru.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama